Królowa jednej nocy: odcinek 31. STRESZCZENIE. Kartal stanie przed sądem. Aziz umrze?

31. odcinek serialu "Królowa jednej nocy" w TVP1 już we wtorek 15 listopada o  godzinie 18.35.

"Królowa jednej nocy": odcinek 31. Streszczenie nowego epizodu 31.

Coraz bliżej do końca produkcji. Serial w polskiej edycji liczył będzie 49 odcinków. Coraz więcej się dzieje, wiele dowiadujemy się o przeszłości Aziza. Przez cały czas śledzimy też losy zakochanych, którym tak długo nie udało się być razem. Co wydarzy się w 31. epizodzie "Królowej nocy" z Meryem Uzerli?

W poprzednim odcinku Aziz został postrzelony. Został przewieziony do szpitala, gdzie walczy o życie. Wszystko wskazuje na to, że sprawcą jest Kartal. Miałby do tego powody, bo przecież to Alkan jest mordercą jego ojca. Dowiedziała się o tym także Selin. Kartal został przesłuchany przez policję. Grozi mu dożywocie. Jak rozwinie się sytuacja?

Królowa jednej nocy: odcinek 34. Selin zdradza przed Kartalem swoje kłamstwo...

"Królowa jednej nocy": odcinek 31. STRESZCZENIE

Selin wdziera się do więzienia, gdzie za kratami przebywa Kartal. Zakochani już wiedzą, dlaczego przez te wszystkie miesiące nie udało się im być razem. Mimo krat, które ich dzielą, wiedzą, że nic już nie jest w stanie zagrozić ich uczuciu... Tymczasem w szpitalu Mert jest wściekły, że Kartal mógł dopuścić się tak okropnego czynu. Esra wpada w histerię.

Kartal ma pozostać w areszcie, a potem odbędzie się sprawa sądowa. Zanim to jednak nastąpi, śledczy będą badać kulę z ciała Aziza. Czy to da odpowiedź na pytanie, kto strzelał do Alkana?

Oktay pojawia się na komisariacie. Chce wybadać, czy to Kartal jest bez żadnych wątpliwości podejrzany o próbę zabicia Aziza. Potem dzwoni do Osmana z dobrymi wieściami. Spotykają się na osobności i omawiają bieg wydarzeń. Osman ma nadzieję, że Alkan umrze. Wtedy i Kartal będzie bez szans - na pewno dostanie dożywocie.Jest jednak jeden szkopuł... Kula, która postrzeliła Aziza musi trafić w ręce Osmana.

Esra dochodzi do siebie. Słysząc rozmowę na temat Selin postanawia poinformować rodzinę o tym, że jej macocha i Kartal są kochankami. Cała rodzina jest zszokowana. Chwilę potem do szpitala przybywa Osman.

Selin udaje się do domu, by spakować swoje rzeczy. Huma wpada w szał i wyrzuca kobietę za drzwi. Cała rodzina się rozpada...

Królowa jednej nocy: odcinek 33. Kartal przejrzał Osmana na wylot!

"Królowa jednej nocy": odcinek 31. Zdjęcia

"Królowa jednej nocy" na VOD

Przypominamy, że po emisji odcinka w telewizji materiał dostępny będzie na VOD TVP (vod.tvp.pl).

Streszczenie przygotowane na podstawie tłumaczeń Kosem Wspaniałe Stulecie Polska.

Więcej: