Królowa jednej nocy: odc. 35. STRESZCZENIE. Osman chce zabić Kartala

"Królowa jednej nocy" - nowy odcinek 35 w TVP1 w poniedziałek 21.11. o godzinie 18.35. W kolejnym epizodzie Kartal poleci prawnikowi zbadać alibi Osmana. Jest coraz bliżej prawdy o tym, kto strzelał do Aziza. Jednocześnie Oktay zaczyna się niecierpliwić. Czeka na pieniądze od Osmana za wykonane zlecenie...

"Królowa jednej nocy": odcinek 35. Streszczenie nowego epizodu a w nim nowe fakty na temat Osmana.

Królowa jednej nocy: odcinek 36. Kartal raniony nożem!

"Królowa jednej nocy": odcinek 35. STRESZCZENIE

W 35. odcinku Esra powoli dochodzi do siebie po szoku, spowodowanego utratą Kartala. Posiesza ją Fatma. Jednoczesnie kobieta widzi, że jej córka, Elif, darzy Merta uczuciem. Doradza jej, by dała sobie spokój, gdyż takie związku mają miejsce tylko w filmach. Obawia się konsekwencji romansu pana domu z gosposią. Mimo to, ona jedzie z Mertem do szpitala i czeka tam wiele godzin, by mu towarzyszyć. On oznajmia jej, że rostał się z Zerrin.

Huma jest ciągle w szpitalu. Przychodzi Oktay. Mówi jej, że kupił dla nich dom, w którym mogą zamieszkać razem z Burcu. Huma jednak myśli o losie swojej córki, kóra mysli, że to Hakan jest jej ojcem.

Prawnik odwiedza Kartala w więzieniu. Mówi mu, że wszystko świadczy przeciw niemu a jedyna nadzieja w Azizie Alkanie. To on, jeśli przeżyje, może powiedzieć, że to nie Kartal pociągnął za spust.

- "Wiem, kto go postrzelił. To był Osman Bulut (...). Co on robi, co on wyprawia!? poszukaj i przejrzyj kamery, obojętnie co. Znajdź wszystko, co udowodni nam, że Osman to zrobił" - mówi Kartal do prawnika. ten obiecuje sprawdzić tyle, ile może.

Okazuje się jednak, że pojawia się kolejne światełko w tunelu. Oktay spotyka się z Osmanem. Domaga się zapłaty za wykonane zadanie. Czy wbrew temu, co mówi Osmanowi, naprawdę zależy mu na Humie? Czy pieniądze i miłość do siostry Alkana przesądzą o tym, że wyda zleceniodawcę? Niestety Osman go zbywa. Czy jego także ma zamiar oszukać?

Kartal prosi Osmana o spotkanie i... prosi go o pomoc w wydostaniu się z więzienia. Osman jest przestraszony, bo Kartal sugeruje mu, że zna prawdę. Po wyjściu z więzienia dzwoni do Oktaya i mówi mu, że ich ludzie w więzieniu muszą się pozbyć Kartala...

"Królowa jednej nocy": odcinek 35. Zdjęcia

"Królowa jednej nocy" na VOD

Przypominamy, że po emisji odcinka w telewizji materiał dostępny będzie na VOD TVP (vod.tvp.pl).

Streszczenie przygotowane na podstawie tłumaczeń Kosem Wspaniałe Stulecie Polska.

Ile pamiętasz ze złotych lat 90.?

Rozwiąż QUIZ
Więcej: