Królowa jednej nocy: odcinek. 38. STRESZCZENIE. Aziz obciąża Kartala

38. odcinek serialu "Królowa jednej nocy" w czwartek w TVP1 o godzinie 18.35. Co w nowym epizodzie? Kartal ma nowego sprzymierzeńca. Jest nim... Esra. Aziz zeznaje, że to Kartal strzelił do niego, a jego córka nie może w to uwierzyć. Postanawia pomóc mężowi. W grę wchodzi także Sadik.

"Królowa jednej nocy": odcinek 38. Streszczenie wydarzeń kolejnego epizodu. Jak potoczą się losy bohaterów? Czy Oktay rzeczywiście chce pokazać Osmanowi, co o nim naprawdę sądzi? Czy Kartal znajdzie dowody na swoją niewinność? Do końca serialu akcja będzie już tylko przyspieszać.

Królowa jednej nocy: odcinek 39. Esra donosi na siebie policji!

"Królowa jednej nocy": odcinek 38. STRESZCZENIE

W nowym odcinku Osman zabiera do siebie Selin i jej syna. Wmawia jej, że to Kartal prosił, by Osman ich chronił. Potem spotyka się z Oktayem, a ten przekazuje mu płytę CD z nagraniami ze szpitala. Osman jest pewien, że Aziz nie zezna, że to nie Kartal strzelał. W tym celu chce wykorzystać Selin. Tymczasem w hotelu pojawia się Sadik i widzi całą sytuację. Czy odkryje spiski Osmana? Idzie potem do pokoju ojca i... zabiera płytę CD, którą Osman dostał od Oktaya...

Hakan i Huma ciągle się kłócą o Burcu. Córka ich nienawidzi i czuje się oszukana. Mimo to, przychodzi wreszcie do Hakana i przyznaje, że i tak go kocha.

Tymczasem w szpitalu z Azizem jest Mert. Ojciec budzi syna i prosi, by wezwał policję, bo chce złożyć zeznania... Zaczyna opowiadać o tym, że Kartal jest zakochany w jego żonie. Mówi, że to on oddał strzał.

Kiedy dowiaduje się o tym Esra, postanawia pomóc swojemu mężowi. Jest wściekła na Aziza. Niestety, dowiaduje się od Sadika, że syn Selin jest dzieckiem Kartala. Znowu ma myśli samobójcze.

"Królowa jednej nocy": odcinek 38. Zdjęcia

"Królowa jednej nocy" na VOD

"Królowa jednej nocy" na VOD

Przypominamy, że po emisji odcinka w telewizji materiał dostępny będzie na VOD TVP (vod.tvp.pl).

Streszczenie przygotowane na podstawie tłumaczeń Kosem Wspaniałe Stulecie Polska.

Więcej: