Królowa jednej nocy: odcinek 41. STRESZCZENIE. Selin poznaje prawdę o ojcu

41. odcinek serialu "Królowa jednej nocy" w TVP1 w środę 30.11. o godzinie 18.35. Jeszcze 9 epizodów do końca produkcji. Co się wydarzy w nowym odcinku? Mert ujawni Esrze swój związek z Elif, Selin w tajemnicy przed Kartalem obejrzy tajemnicze CD, a Osman przyjdzie do Aziza i spróbuje się z nim dogadać...

"Królowa jednej nocy": odcinek 41. Streszczenie wydarzeń nowego epizodu.

W poprzednim odcinku Kartal porwał Oktaya, by dowiedzieć się więcej na temat Osmana. Widząc sytuację Kartala, Oktay postanawia mu pomóc. Spotyka się potem z Osmanem, który obiecuje mu, że za kilka dni dostanie swoje pieniądze. Oktay przekazał mu płytę i nie chce już mieć z Bulutem nic do czynienia po tym, jak obiecał pomoc Kartalowi. Czy obietnica pieniędzy nie zmieni jego nastawienie?

"Królowa jednej nocy": odcinek 41. STRESZCZENIE

Emre przekonuje Kartala, by powiedział Selin, że to jej ojciec jest odpowiedzialny za wszystko, co się w ich życiu działo. Jednak Kartal nie chce, by kobieta o tym wiedziała. Planuje ich wspólną ucieczkę za granicę.

Hakan i Huma ciągle kłócą się o Burcu. Dziewczyna nie chce iść do szkoły przez Oktaya. Hakan chce, by mężczyzna zrezygnował z posady nauczyciela, jednak Huma broni kochanka i nie chce, by wszyscy poznali prawdę. Burcy sama postanawia spotkać się z Oktayem.

Esra jest w złym stanie. Mert i Elin przychodzą do niej, by ją obudzić i zaprosić na śniadanie. Chcą podczas niego coś ogłosić.

Osman odwiedza Aziza i przez cały czas zgrywa przyjaciela. Aziz jednak daje mu do zrozumienia, że wie, kto stoi za postrzeleniem go. Bulut próbuje przekonać Alkana, że chce mu pomóc pokonać Kartala... Czy Alkan da się zmanipulować wrogowi?

Sadik spotyka się z Oktayem i dowiaduje się, w jaki sposób Osman manipulował Selin. W międzyczasie kobieta ogląda CD ze szpitala i dowiaduje się prawdy. Czy powie Kartalowi, że wie, że próbował ukryć prawdę o jej ojcu?

"Królowa jednej nocy": odcinek 41. ZDJĘCIA

"Królowa jednej nocy" na VOD

Przypominamy, że po emisji odcinka w telewizji materiał dostępny będzie na VOD TVP (vod.tvp.pl).

Streszczenie przygotowane na podstawie tłumaczeń Kosem Wspaniałe Stulecie Polska.