Królowa jednej nocy: odcinek 42. STRESZCZENIE. Co Selin zrobi z CD?

42. odcinek serialu "Królowa jednej nocy" w TVP1 w czwartek 1.12. o godzinie 18.35. Kolejne zaskakujące wydarzenia. Selin poznała prawdę na temat swojego ojca. Zabiera CD i znika. Co zamierza zrobić? Tymczasem Sadik zjawia się w domu Alkana i mówi jego rodzinie, że to Aziz zabił ojca Kartala!

"Królowa jednej nocy": odcinek 42. Streszczenie wydarzeń nowego epizodu.

W poprzednich odcinkach Kartal doszedł do porozumienia z Oktayem, który do tej pory był w zmowie z Osmanem. Bulut jest mu winny pieniądze, co coraz bardziej denerwuje Oktaya. Oprócz tego, mężczyzna czuje, że jego i Kartala łączą podobne problemy. Obydwaj chcą mieć szczęśliwą rodzinę. Oktay decyduje się pomóc Kartalowi.

"Królowa jednej nocy": odcinek 42. STRESZCZENIE

Aziza cały czas jest zainteresowany tym, co się dzieje pomiędzy Humą a Hakanem. Widzi też, że Burcu ostatnio jest w bardzo złym nastroju. Dowiaduje się, że jego siostra zamierza się rozwieść.

Mert i Elin mówią Esrze o swoim związku. Zamierzają się pobrać. Esra im gratuluje, ale przez cały czas mówi też o sobie i Kartalu. Ciągle wierzy w to, że mogą jeszcze być razem. Mert namawia ją, by rozwiodła się z meżem i ułożyła sobie życie na nowo, ona jednak nie chce i urządza awanturę.

Kartal zamierza zabrać Selin i wyjechać z kraju. Emre organizuje im fałszywe paszporty. Czy rodzinie uda się uciec przed Alkanem i Osmanem? Co zrobi Selin, kiedy już widziała zawartość CD? To, czego się dowiedziała, bardzo ją gryzie. Kartal próbuje się dowiedzieć, o co chodzi jego ukochanej. Ona jednak nic nie mówi. Wkrótce pojawia się Sadik i stara się przekonać Kartala, by oddał Osmana w ręce policji. Ma już na płycie wystarczający dowód, który może Buluta pogrążyć. Jendak Kartal nadal uważa, że powinien chronić Selin przed przykrością, której mogłaby doświadczyć. Sadik z kolei jest przekonany, że jeśli jego siostra sama zobaczyłaby nagranie, to od razu postanowiłaby donieść na Ojca. Ani Kartal, ani Sadik nie wie, że Selin już widziała nagrania...

- Robię to dla Selin. I tak już wystarczająco się wycierpiała przez swojego ojca - mówi Kartal. Za ścianą stoi Selin i wszystko słyszy.

"Królowa jednej nocy": odcinek 42. ZDJĘCIA

"Królowa jednej nocy" na VOD

Przypominamy, że po emisji odcinka w telewizji materiał dostępny będzie na VOD TVP (vod.tvp.pl).

Streszczenie przygotowane na podstawie tłumaczeń Kosem Wspaniałe Stulecie Polska.

Więcej: