Krzysztof Krawczyk nagrywa z raperami. Będzie hit?

To nie żarty! Krzysztof Krawczyk nagrywa płytę z raperami. Andrzej Kosmala, menadżer piosenkarza, ogłosił tę informację na Facebooku. Czegoś takiego jeszcze na polskim rynku muzycznym nie było!

– Quebonafide to największy miłośnik mojego artysty Krzysztofa Krawczyka ze świata rapu i hip-hopu. Bardzo proszę o kontakt jego lub jego management. Planujemy płytę z najlepszymi postaciami hip hopu i rapu w Polsce - napisał Kosmala.

Kosmala do wpisu dołączył tzw. blend, czyli połączenie instrumentala i acapella różnych utworów. Udostępniony przez niego blend to składanka utworzona z piosenek „Bo jesteś ty" Krawczyka i „Manekin" Quebonafide.

Przypomnijmy, że w świecie rapu o Krzysztofie Krawczyku zrobiło się głośno kilka miesięcy temu. Fani chcieli wtedy, aby kultowy polski piosenkarz pojawił się na festiwalu Hip Hop Kempa. Niestety nie udało się przekonać organizatorów i kultowy wokalista nie pojawił się na jednym z największych festiwali w Polsce.

Także Quebonafide (właściwie Jakub Grabowski), o którym wspomina w swoim wpisie menadżer Krawczyka, był bardzo zaangażowany w pomysł zaproszenie na scenę muzyka. Raper napisał nawet, że jeśli w wydarzeniu weźmie udział 50 tys. osób, to wytatuuje sobie „króla".  Czy za rok się uda? Tego jeszcze nie wiemy, ale wszystko wskazuje na to, że czeka nas bardzo interesujący muzycznie projekt.

Więcej: