Szok! Kasia Tusk w Biedronce

Tego chyba nikt się nie spodziewał. W sklepach popularnej sieci Biedronka wśród książek i gadżetów można znaleźć pozycję autorstwa Kasi Tusk. Okazuje się, że bestsellerowa książka córki premiera jest dostępna do 24 sierpnia w wybranych popularnych dyskontach. Do tego „Elementarz stylu" kosztuje tu o wiele mniej niż w księgarniach!

Córka Donalda Tuska potrafi wykorzystać swoje pięć minut i doskonale wie, jak podsycać zainteresowanie wokół swojej osoby. Jej pierwsza książka „Elementarz stylu" od początku była promowana jak bestseller i rzeczywiście ponoć sprzedawała się jak świeże bułeczki. Kasia, kojarząca się z świetnym gustem i słabością do drogich marek, nie ma jednak żadnych uprzedzeń i promuje książkę, jak tylko może. Jej dzieło można kupić więc nie tylko w popularnych księgarniach, ale też już... w Biedronce.

– Płócienna, twarda oprawa, ponad setka zdjęć i estetyczna zawartość to także atuty tej książki, która z pewnością może stać się dopełnieniem nawet najpiękniejszych książkowych kolekcji. Każda kobieta, która chce wyglądać dobrze, nie marnując przy tym za wiele czasu i pieniędzy powinna być „Elementarzem" w pełni usatysfakcjonowana – czytamy na stronie dyskontu.

Tym razem jednak za luksus wcale nie trzeba słono płacić. Cena publikacji Kasi Tusk została bowiem znacznie obniżona. Oryginalnie za książkę w miękkiej oprawie trzeba było zapłacić 39,99, ale Biedronka zaoferowała nam cenę iście dyskontową. W wybranych dyskontach znajdziemy „Elementarz stylu" za jedyne 24,99 zł.

Radio ZET/SI