Oto książka, której autorzy woleliby, żeby się nie ukazała

Po ostatnim bestsellerze -– wywiadzie-rzece z Wojciechem Pokorą – dziennikarz Radia ZET Krzysztof Pyzia wydaje kolejną książkę! Tym razem rozmówcami  Krzysztofa Pyzi jest jeden z najbardziej znanych kabaretów w Polsce – kabaret Neo-Nówka, autorzy takich skeczów, jak „Niebo", „Namiot" czy „Paciaciaki".

Jak przyznają sami autorzy, w książce zatytułowanej „Schody do nieba" jest zaskakująco dużo o seksie i jeszcze więcej o narkotykach, książkach i innych używkach. Do tego kulisy powstania słynnego „Nieba". Skąd wzięła się Wandzia i Paciaciaki? Jakie skrywają tajemnice? A na deser – niepublikowane, a zarazem mocno obciążające zdjęcia i najlepsze skecze Neo-Nówki w wersji do przeczytania.

Znani o książce i kabarecie Neo-Nówka: 

Wszystko, co robią, jest oszałamiająco śmieszne. Uważam ich za wybitnie zdolnych.
Jacek Federowicz
Przeczytałem książkę „Schody do nieba” jednym tchem! Jeżeli chodzi o wymyślanie żartów, to chłopaki z Neo-Nówki są niepokonani!
Grzegorz Markowski, zespół Perfect
Książka Neo-Nówki to niezła odSKOCZNIA od problemów. Jeżeli chodzi o dowcipy, to skocznia mamut, hehehe.
Piotr Żyła
Książki nie czytałam, ale dobrze się pali.
Wandzia
Teraz to już chyba wszyscy wydali autobiografie. Dla mnie żenada.
Luśka.
Obserwuję ich.
Bogu

Więcej szczegółów:

Neo-Nówka – przedstawiciele ekstraligi kabaretowej w Polsce. Najśmieszniejsi z najśmieszniejszych. Bawią nas od ponad 15 lat. Kto nie zna takich skeczów, jak „Niebo”, „Euro 2012”, „Namiot Paciaciaków” czy„Ksiądz i kościelny”?
Krzysztof Pyzia – autor bestsellerowego wywiadu rzeki z Wojciechem Pokorą „Z Pokorą przez życie”. Producent porannego programu „Dzień Dobry Bardzo” w Radiu ZET, współpracownik tygodnika „Angora”. Autor bloga KtoPyziaNieBladzi.pl.

Patronat nad książką objęli: Radio ZET, Telewizja Polsat i Wirtualna Polska, zaś książkę polecają między innymi Grzegorz Markowski z Perfektu, Jacek Federowicz i Piotr Żyła.

Tytuł ukazał się nakładem wydawnictwa „Prószyński i S-ka"

Więcej informacji na temat Krzysztofa Pyzi można znaleźć na jego stronie www.pyzia.pl i na blogu www.ktopyzianiebladzi.pl

Książkę można kupić m.in. w Empiku.

Radio ZET/SI