Książę Harry i królowa Elżbieta II w nowej odsłonie. Zobacz reklamę paraolimipady [WIDEO]

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, w którym wystąpili członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej i para prezydencka USA. Internautów najbardziej zaskoczył występ królowej Elżbiety II, która pokazała się z zupełnie innej strony.

W dniach 8-12 maja odbędzie się trzecia edycja Invictus Games, paraolimpiady organizowanej dla niepełnosprawnych weteranów wojennych. Wydarzenie sportowe wspierane jest przez księcia Harry'egoMichelle i Baracka Obamę

Para prezydencka zamieściła na Twitterze film, w którym pyta księcia, czy jest gotowy na zawody. Wnuk brytyjskiej monarchini opublikował w mediach społecznościowych odpowiedź dla Michelle i Baracka Obamy. Na filmie wystąpił książę wraz z królową Elżbietą II!

A co się wydarzyło na nagraniu? Podczas rozmowy wnuka z babcią dzwoni telefon. Rodzina królewska razem ogląda film, który książę otrzymał od Michelle Obamy. Reakcja królowej na słowa prezydenckiej pary jest nieprzewidywalna. 

Film ma na celu reklamowanie zawodów Invictus Games. Trzeba przyznać, że królowa ma talent aktorski. 

Najdłużej panująca monarchini

Królowa Elżbieta II w Wielkiej Brytanii panuje od 2 czerwca 1953 roku. Monarchini pobiła wiele rekordów panowania. Według brytyjskich historyków, obywatele uznają ten rekord za źródło siły i dumy narodu. Odbija się to też na wskaźnikach popularności królowej. Francuscy dziennikarze postanowili podsumować panowanie Elżbiety II w liczbach.

21 kwietnia królowa obchodziła swoje 90. urodziny. Mieszkańcy Wysp Brytyjskich razem z Elżbietą II świętowali ten jubileusz. Było to wydarzenie narodowe. Zobacz, jak swoje święto spędziła monarchini.

Radio ZET/MB

Więcej: