Księżna Kate jest w trzeciej ciąży? Ale rewelacje

Księżna Kate spodziewa się trzeciego dziecka? Taka informacja właśnie pojawiła się w mediach. Pałac Kensington na razie nie potwierdził tych rewelacji.

To już oficjalne - czytamy w „Life&Style”. - Kate i William są przeszczęśliwi. Zanim ogłoszą te nowiny oficjalnie, postanowili podzielić się tą radosną informacją jedynie z rodzicami i najbliższymi. Jeżeli chodzi o płeć, to nie przywiązują wagi do tego, czy będzie chłopiec, czy dziewczynka. Mają już dwójkę, przede wszystkim zależy im, aby dziecko było zdrowe.

Według doniesień tabloidu księżna Kate jest obecnie w czwartym miesiącu ciąży. Informator magazynu twierdzi, że dziecko pary książęcej przyjdzie na świat w Boże Narodzenie. Kate Middleton nigdy nie ukrywała tego, że marzy o dużej rodzinie. Sama jest najstarsza z rodzeństwa Middletonów - ma siostrę Philippę i brata Jamesa. Między nią a Pippą jest niemal identyczna różnica jak między Jerzykiem a jego małą siostrzyczką.

Czy rzeczywiście kolejne royal baby jest już w drodze? Wciąż czekamy na oficjalne stanowisko rzecznika rodziny królewskiej.

Radio ZET/SI