Księżniczka pocięła twarz Eda Sheerana. Muzyk był w szpitalu

Ed Sheeran był jednym z gości uroczystości w Royal Lodge w Windsorze. W trakcie zabawy księżniczka Beatrycze z Yorku miała „rozkroić jego twarz mieczem". Muzyk trafił do szpitala. 

Odświętny obiad w Royal Lodge zorganizowała księżniczka Beatrycze. Zaprosiła na niego między innymi Eda Sheerana i Jamesa Blunta.

Autor hitu „You're Beautiful" zażartował w pewnym momencie, że chciałby przedstawiać się jako „sir James". 28-letnia księżna bez wahania chwyciła miecz i przeszła do udawanego pasowania muzyka na rycerza. Niestety nie wszystko poszło według zaplanowanego scenariusza  – waga miecza przerosła Beatrycze i narzędzie wymsknęło się z rąk księżniczki, przecinając twarz Ed Sheerana będącego świadkiem całego przestawiania.

Autor hitu „Photograph” razem ze swoją ukochaną Cherry Seaborn został natychmiast przetransportowany do szpitala, gdzie zatamowano krwotok i opatrzono ranę. Na szczęście cała sytuacja nie była groźna, choć muzykowi została szrama pod prawym okiem. Według doniesień medialnych cała sytuacja była na tyle poważna, że przez chwilę myślano nawet, że Sheeran stracił oko.

Radio ZET/SI