Idol 2017 - jury już znane. Kto w ekipie jurorów Idola 5?

5. edycja Idola w 2017 zagości w ramówce Polsatu. Kto będzie w jury programu? Znamy już prawie cały skład jury. Kto się w nim znalazł?

Idol 5 w Polsacie zagości już wiosną 2017, a już teraz znamy wszystkich jurorów. Według wcześniejszych informacji uczestników show oceniać miało czteroosobowe gremium z dwiema paniami i dwoma panami w składzie. Najczęściej jako "pewniak" typowano udział Elżbiety Zapendowskiej. Okazuje się, że pogłoski te się sprawdziły. To właśnie ona, czterokrotna już jurorka Idola, była pierwszą osobą z jurorskiego składu. W kolejnych dniach dołączyli do niej pozostali, całkiem nowi jurorzy.

Elżbieta Zapendowska w jury Idola 5

Zapendowska uważana jest za jednego z najlepszych w Polsce specjalistów od emisji głosu. Udzielała lekcji śpiewu , ale to właśnie dzięki Idolowi stała się tak dobrze znana także poza branżą muzyczną. Po udziale w 4. edycjach Idola była także jurorką programów "Jak oni śpiewają" i "Must Be the Music". Zapendowska brała udział we wszystkich polskich edycjach show - podobnie jak Jacek Cygan i zmarły rok temu Robert Leszczyński.

Idol 2017: skład jury

Pełen skład jury już jest znany. Oprócz Zapendowskiej do grona oceniających dołączyli Ewa Farna, Janusz Panasewicz oraz Wojtek Łuszczykiewicz.

Pierwsze castingi do Idola 5 już za nami.

Będziecie oglądać nowego Idola?

Więcej: