Sebastian Fabijański u Kuby Wojewódzkiego

w programie Kuby Wojewódzkiemu gośćmi byli Sebastian Fabijański i Magdalena Boczarska. Aktor opowiedział o swoich dwóch najnowszych rolach, trudnych początkach w aktorstwie, a także dzieciństwie spędzonym na warszawskiej Sadybie. Zobaczcie fragmenty programu online.

Sebastian Fabijański i Magdalena Boczarska u Kuby Wojewódzkiego

We wtorek 29 listopada na kanapie u Kuby Wojewódzkiego pojawiła się para znakomitych polskich aktorów. Magdalena Boczarska, gwiazda serialu „Druga szansa", już niedługo wcieli się w rolę słynnej seksuolożki w filmie poświęconym Michalinie Wisłockiej – „Sztuka Kochania". Sebastian Fabijański zalicza ostatnio sukces za sukcesem. Jego rola „Cukra" w filmie „Pitbull" spotkała się z wielkim uznaniem nie tylko widowni, lecz także krytyków filmowych. Widzom w pamięć zapadła także postać Adriana Kusia, którą wykreował w serialowym hicie „Belfer".

Kuba Wojewódzki zapytał aktora o obie role.

– Czy nie niepokoi cię, że reżyserzy widzą w tobie profesjonalnego świra? – zapytał dziennikarz .

– Ja poruszam na potrzeby tych ról swoje najciemniejsze zakamarki. Ojciec na przykład mówił, że nie chciał ze mną rozmawiać podczas kręcenia filmu – przyznał młody aktor.

Ale dziennikarz nie byłyby sobą, gdyby nie zapytał także o życie prywatne Sebastiana.

– Ile miałeś dziewczyn w ostatnim miesiącu? – zapyta bez ogródek Wojewódzki.

– Żadnej. Od siedmiu lat, jeżeli mam być szczery, jestem sam – przyznał aktor, kończąc temat jakichkolwiek plotek o jego romansach.

Magdalena Boczarska opowiedziała natomiast o swojej roli, a także o tym, jak różni się podejśćie kobiet i mężczyzn do spraw seksu i emocji w związku.

Program Kuby Wojewódzkiego można było zobaczyc 29 listopada w TVN. Wkrótce będzie dostępny także online – w serwisie player.pl.

Radio ZET/SI