Kuba Wojewódzki odchodzi z TVN? Prawda czy prowokacja?

Kuba Wojewódzki doskonale wie, jak podsycać zainteresowanie wokół swojej osoby. Tym razem dziennikarz opublikował w mediach społecznościowych dość tajemniczy wpis, który mógłby sugerować, że rozstaje się ze stacją TVN i przechodzi do Polsatu. Czyżby szykował się nam transfer roku?

- 10 lat w TVN. 300 odcinków. Dziękuje, że byliście. Do widzenia – napisał Wojewódzki i umieścił zdjęcie ze swojego programu, który prowadzi od 2006 roku.

Wpis dziennikarza wywołał dyskusję. Zdaniem niektórych internautów Kuba Wojewódzki pożegnał się z TVN-em, ponieważ przechodzi do Polsatu, gdzie reaktywowano program „Idol", którego był trzykrotnie jurorem (w III edycji zastąpili go Marcin Prokop i Maciej Maleńczuk).

Inni uznali, że to kolejna prowokacja dziennikarza. W końcu Wojewódzki z nich słynie. Wystarczy przypomnieć sobie np. domniemany ślub z Renatą Kaczoruk, który w rzeczywistości był jedynie częścią kampanii reklamowej sieci telefonów komórkowych.

Przychylamy się do drugiej części internautów. Wojewódzki prawdopodobnie zostaje w TVN, a tajemniczy wpis ma być kolejną plotką podsycają zainteresowanie. I to rzeczywiście mu się udaje.

Radio ZET/SI