Kuchenne Rewolucje - premierowy odcinek: Magda Gessler w Wałbrzychu

Kuchenne Rewolucje: pierwszy odcinek nowej serii programu za nami. Magda Gessler dała się we znaki właścicielom Piekielnej Kuchni w Wałbrzychu. "Zawsze jest boczek taki ohydny?". Zobacz najlepsze teksty Gessler z premierowego odcinka Kuchennych Rewolucji 01.09.

Magda Gessler i Kuchenne Rewolucje wracają. Premierowy odcinek programu wyemitowany został 1 września. Restauratorka odwiedziła Wałbrzych, gdzie pod jej okiem całkowitą przemianę przechodził lokal o nazwie Piekielna Kuchnia. Był brud, "kapiący tłuszcz" i uparta właścicielka, która za nic nie chciała zgodzić się z sugestiami Magdy Gessler. Na nudę nie można było narzekać. Jak to wszystko się zakończyło?

Kuchenne Rewolucje: odcinek 1. z 01.09. Najlepsze teksty Gessler

Tym razem Magda Gessler udała się do wałbrzyskiej Piekielnej Kuchni, do której podobno trafiła przez przypadek. "Mam nadzieję, że piekło mnie tu nie pochłonie" - zdradziła przed pierwszą wizytą w lokalu. A co zastała? "Smołę i prawdziwego diabła" - jak określiła stan restauracji i jej niepokorną właścicielkę. Prowadząca próbowała przemówić jej do rozsądku, jednak ona nie była jej dłużna.

- Zawsze jest boczek taki ohydny? - spytała Magda Gessler.

- Zawsze jest ten pyszny boczek! - odpowiedziała właścicielka restauracji.

rewolucje

Tradycyjnie w pierwszym odcinku 14 serii Kuchennych Rewolucji Magdy Gessler nie zabrakło jej dosadnych komentarzy. "Śmierdzi na kilometr!" na temat jednego z dań, "Ja nie jestem w stanie zjeść nic z tych rzeczy. Wiał na mnie wiatrak usrany z kurzu i tłuszczu", czy pytanie o ohydny boczek to tylko część tego, co pokazała prowadząca. Na szczęście piekło zamieniło się w niebo z niebiańską kuchnią, a restauracja Piekielna Kuchnia przemieniła się w.. Nie Bo Mleczne.

Nie bo

Kuchenne Rewolucje: kiedy oglądać premierowe odcinki?

Emisja Kuchennych Rewolucji z Magdą Gessler już od czwartego sezonu programu odbywa się w czwartki. W pierwszych seriach premierowe odcinki wyświetlane były w soboty, jednak nastąpiła zmiana. Od tamtej pory Kuchenne Rewolucje oglądać można w każdy czwartek o godzinie 21.30 na antenie TVN. Powtórki emitowane są w soboty o godzinie 18.00.

Więcej: