Lady Gaga nagrała nowy singiel. Okładka robi wrażenie

„A-Yo" to najnowszy singiel i kolejna zapowiedź nowego krążka Lady Gagi „Joanne", która do sklepów trafi  21 października. Na okładce singla artystka pozuje nago, choć całość utrzymana jest w sensualnej, a nie wulgarnej estetyce. 

Piosenkarka nazwała album imieniem swojej nieżyjącej już ciotki. Joanne to także drugie imię Lady Gagi (naprawdę piosenkarka nazywa się Stefani Joanne Angelina Germanotta). Co więcej, rodzice artystki prowadzą w Nowym Jorku włoską restaurację, która nazywa się Joanne Trattoria. Nowe utwory Lady Gaga zaprezentuje podczas trasy „Bud Light x Lady Gaga Dive Bar Tour". 
Płyta „Joanne" w wersji podstawowej zawiera jedenaście piosenek. Edycja deluxe jest poszerzona o trzy dodatkowe utwory. Wśród gości wystąpili m.in. Florence Welch, Beck, Josh Homme (Queens Of The Stone Age), Kevin Parker (Tame Impala) i Father John Misty.

Przypomnijmy, że od dnia wydania ostatniego krążka piosenkarki „Cheek to Cheek", nagranego razem z ukochanym artystką Gagi – Tonym Bennettem, minęły już dwa lata, a ostatnia solowa płyta Lady Gagi „Artpop" ukazała się w 2013 roku. Artystka ostatnio skupiła się na karierze aktorskiej. Niedawno potwierdziła udział w szóstym sezonie „American Horror Story" i filmie „A Star Is Born" Bradleya Coopera. Fani jej wokalu mogą jednak spać spokojnie – już 21 października ukaże się płyta „Joanne".

Wszystkie piosenki z „Joanne":

1. „Diamond Heart”
2. „A-Yo”
3. „Joanne”
4. „John Wayne”
5. „Dancin’ In Circles”
6. „Perfect Illusions”
7. „Million Reasons”
8. „Sinner’s Prayer”
9. „Come to Mama”
10. „Hey Girl” (feat. Florence Welch)
11. „11 Angel Down”

Deluxe:
12. „Grigio Girls”
13. „Just Another Day”
14. „Angel Down” (Work Tape)

Radio ZET/SI