Nowa piosenka Lady Gagi hitem sieci

Lady Gaga jesienią tego roku wydaje nową, piątą już płytę. Album ma nazywać się „Joanne", a jego premiera zaplanowana jest na 21 października. W sieci pojawiła się nowa piosenka artystki. Wszystko wskazuje na to, że „Million Reasons" będzie hitem list przebojów.

Lady Gaga ogłosiła, że utwór„Million Reasons" będzie drugim singlem z jej nowej płyty. Zamieściła nagranie oraz tekst piosenki.

Oprócz samej Lady Gagi na płycie będzie można posłuchać także innych artystów. Będą to Beck, Father John Misty, Florence Welch oraz Josh Homme z Queens of The Stone Age.

Co znajdziemy na „Joanne"?

Przypomnijmy, że amerykańska piosenkarka ma na swoim koncie cztery albumy studyjne. Jej ostatnia płyta „Cheek to Cheek” ukazała się w 2014 roku. Samodzielną dyskografię Gagi zamyka z kolei płyta „Artpop", która miała premierę w listopadzie 2013.

Lady Gaga ostatnio skupiła się na karierze aktorskiej. Potwierdziła m.in. udział w szóstym sezonie „American Horror Story" i filmie „A Star Is Born" Bradleya Coopera. Fani muzycznych dokonań Lady Gagi mogą jednak spać spokojnie – już od kilku dni wiadomo, kiedy ukaże się nowa płyta Lady Gagi. Będzie to 21 października tego roku. Pierwszy singiel „Perfect Illusion" miał premierę 9 września i zyskał dobre recenzje nie tylko u fanów gwiazdy.

Wszystkie piosenki na „Joanne"

"Diamond Heart"
"A-Yo"
"Joanne"
"John Wayne"
"Dancin' In Circles"
"Perfect Illusions"
"Million Reasons"
"Sinner's Prayer"
"Come to Mama"
"Hey Girl" (feat. Florence Welch)
"11 Angel Down"
Deluxe:
"Grigio Girls"
"Just Another Day"
"Angel Down" (Work Tape)

Radio ZET/SI