Nowy teledysk Lady Gagi. Jest moc!

Lady Gaga jesienią tego roku wydaje nową, piątą już płytę. Album ma nazywać się„Joanne", a jego premiera zaplanowana jest na 21 października. Amerykańska gwiazda właśnie wypuściła teledysk do utworu „Perfect Ilusion". Zobacz go na stronie Radia ZET.

Piosenkarka nazwała krążek imieniem swojej nieżyjącej już ciotki. Joanne to także drugie imię Lady Gagi (piosenkarka naprawdę nazywa się Stefani Joanne Angelina Germanotta). Co więcej, rodzice skandaliski prowadzą w Nowym Jorku włoską knajpkę, która nazywa się Joanne Trattoria.

Zapowiedzią „Joanne" jest utwór „Perfect Illusion", który jest pierwszym singlem z nadchodzącego albumu. Artystka właśnie opublikowała do niego teledysk, który możecie obejrzeć na stronie Radia ZET.

Lady Gaga ma na swoim koncie cztery albumy studyjne. Jej ostatni krążek ze starymi przebojami „Cheek to Cheek” ukazał się w 2014 roku. Samodzielną dyskografię Gagi zamyka album „Artpop", który miał premierę w listopadzie 2013 roku.

Artystka ostatnio skupiła się na karierze aktorskiej. Niedawno potwierdziła udział w szóstym sezonie „American Horror Story" i filmie „A Star Is Born" Bradleya Coopera. Fani jej wokalu mogą jednak spać spokojnie – już 21 października ukaże się płyta „Joanne".

Radio ZET/SI