Lady Gaga emocjonująco o rozstaniu z narzeczonym i nowej płycie

Lady Gaga udzieliła wywiadu dla telewizji CBS, w którym opowiedziała o bolesnym rozstaniu z narzeczonym, zmianie wizerunku, nowym albumie, blaskach i cieniach popularności.

To jedno z najbardziej szczerych wystąpień Lady Gagi w historii. Piosenkarka opowiedziała w programie „Sunday Morning" o przyczynach rozstania z aktorem  Taylorem Kinney’em, z którym była związana do wakacji 2016.

– Mam wrażenie, że kobiety kochają mocno. Kochamy mężczyzn. Kochamy każdą częścią siebie. I czasami (...) mam wrażenie, że miłość jest wtedy, kiedy spotyka się z pewnego rodzaju szacunkiem. Rozumiesz, tu nie chodzi o to, żeby umniejszać mężczyznom. My po prostu chcemy, żebyście kochali nas tak mocno i z takim oddaniem, jak my kochamy was – opowiedziała Lady Gaga o uczuciu, które wygasło po kilku latach szczęśliwego związku.

Lady Gaga opowiedziała także o zmianie swojego wizerunku w związku z promocją albumu „Joanne". – To jest właśnie moja droga jako artysty – zdradziła kierunek, w którym zamierza zmierzać. 

Przypomnijmy, że wokalistka nazwała swój najnowszy krążek imieniem swojej nieżyjącej już ciotki. Joanne to także drugie imię Lady Gagi (naprawdę nazywa się Stefani Joanne Angelina Germanotta). Co więcej, rodzina artystki prowadzi w Nowym Jorku włoską restaurację, która nazywa się Joanne Trattoria.

Amerykańska gwiazda ostatnio skupiła się na karierze aktorskiej. Potwierdziła m.in. udział w szóstym sezonie „American Horror Story" i filmie „A Star Is Born" Bradleya Coopera. 

Radio ZET/SI