Poznajcie najbardziej leniwego kota na świecie [WIDEO]

Przed nami kolejny długi weekend majowy, a co za tym idzie? Lenistwo na całego. Ten kot jest idealnym przykładem na to, jak należy wprowadzić się w cudowny stan kompletnej bezczynności.

Ile razy zdarzyło Wam się osiągnąć tak dużego ducha lenistwa, że wczołgiwaliście się na łóżko lub kanapę? Jeżeli Wasza odpowiedź jest stanowcza i w najbliższym czasie planujecie oddać się w ręce lenia, to koniecznie musicie spróbować tego, co zrobił ten kocur. I nie ważne, czy będą to schody domowe, czy te, które znajdują się na klatce schodowej.

Kiedyś był leniem, a dziś jest gwiazdą

Pharrell Williams to obecnie jeden z najbardziej popularnych wokalistów na świecie, lecz zanim tak się stało, to piosenkarz pracował w 3 restauracjach McDonald’s. I w każdej z nich był jeszcze większym leniem niż kocur schodzący ze schodów. Zobaczcie, co było jedyną mocną stroną gwiazdora podczas pracy w popularnej sieciówce.

Poliż swojego kota i podaruj mu lenistwo

Koty to bardzo specyficzne i z reguły leniwe stworzenia. Chodzą swoimi ścieżkami, a swoje sympatie okazują tylko wtedy, kiedy mają na nią ochotę. Dzięki nowo powstałemu przyrządowi Lick Brush, teraz to Ty będziesz mógł dopieszczać swojego kota. 

Radio ZET/TP

Więcej: