Lidl: Wittchen znów w dyskoncie. Jeszcze w tym roku!

O 3 grudnia w sklepach sieci Lidl pojawi się galanteria marki Wittchen. To już dziewiąta odsłona współpracy pomiędzy firmami. Czy znów po torebki i modne dodatki ustawi się kolejka klientów?

Wittchen w Lidlu: od 3 grudnia 2016

Od 3 grudnia we wszystkich sklepach Lidl w Polsce znów pojawią się skórzane akcesoria marki Wittchen. W asortymencie znajdować się będą m.in.:męskie i damskie portfele (159 zł/szt.), paski oraz rękawiczki (88 zł/szt.) w różnych kolorach, m.in. szarym, brązowym czy granatowym. Hitem będą – jak przy każdej odsłonie współpracy marki Wittchen z Lidlem –  skórzane torebki (189 zł/szt.). Do wyboru będzie dziesięć wzorów kopertówek, przeznaczonych na wieczone wyjścia, i dziesięć wzorów torebek z paskiem, idealnych do codziennych stylizacji.

 –  Jesteśmy bardzo zadowoleni, że w tym roku możemy zaoferować klientom sklepów Lidl nowe modele torebek w najmodniejszych kolorach, takich jak m.in. brąz, pudrowy róż czy granat. Zostały one wykonane z włoskiej skóry – klasycznej lub Saffiano z charakterystycznym, subtelnym wzorem. Klienci sklepów Lidl docenili wysoką jakość galanterii skórzanej Wittchen, mamy nadzieję, że najnowsza kolekcja także przypadnie im do gustu – mówi o świątecznej ofercie Jędrzej Wittchen, Prezes Zarządu Wittchen S.A. 

Radio ZET/SI