Kolejna przepychanka w Lidlu! [WIDEO]

Black Friday, czyli czarny piątek pełen wyprzedaży i promocji, trwa najlepsze – nie tylko w Stanach, ale i Polsce. Nasi rodacy chętnie korzystają z promocji i liczą, że uda im się wyłowić coś naprawdę świetnego w dobrej cenie. Zobaczcie, jak wyglądała jedna z przepychanek w Lidlu.

Niestety, nie wszędzie walka o najlepsze produkty przebiega według określonych zasad. To, co działo się dzisiaj w jednym z warszawskich Lidli, woła o pomstę do nieba. Kanał na YouTube „Warszawa w Pigułce" udostępnił dwuminutowy film, na którym widać, jak Polacy walczą o przecenione produkty. Słychać wyzwiska i przekleństwa.

Czarny Piątek to dla handlowców najbardziej zapracowany dzień w roku. Pomysł, w którym sklepy obniżają ceny nawet o 70 procent, przyszedł do Polski i całej Europy ze Stanów Zjednoczonych, gdzie rokrocznie organizuje się wielkie wyprzedaże w piątek – tuż po Dniu Dziękczynienia. Jest to też początek szału zakupów przed świętami Bożego Narodzenia. W Polsce tradycja ta ma dopiero kilka lat, ale co roku obserwuje się coraz więcej sklepów – zarówno tych online, jak i tradycyjnych – przyłączających się do akcji i kuszących rodaków korzystnymi cenami niż na co dzień.

Jak widać, czarny piątek jest kolejną doskonałą okazją, by obrazić sąsiada i trochę na siebie nakrzyczeć. Cóż może lepiej rzeczywiście zostać przy zakupach internetowych?

Radio ZET/SI