Amerykańska gwiazda straciła palec. Na szczęście odnalazła kawałek

Lindsay Lohan, amerykańska gwiazda i skandalistka, prawie straciła palec podczas wycieczki jachtem. Zdjęciem zranionej dłoni celebrytka pochwaliła się... na Snapchacie. 

Lindsay Lohan od kilku lat nie ma dobrej passy. Używki, igranie  z prawem i zakrapiane imprezy to jednak nie wszystko. Niedawno kolorowe media rozpisywały się na temat jej burzliwego związku z Egorem Terabosovem. Partner miał ponoć pobić aktorkę. Teraz rudowłosej celebrytce przydarzyła się kolejna tragedia.
Lindsay podczas wypoczynku na jachcie uległa poważnemu wypadkowi. Gdy próbowała wyciągnąć kotwicę na łajbę. odcięła sobie środkowy palec.

– Przez kotwicę prawie straciłam palca. Cóż… straciłam połowę palca, ale dzięki Bogu, znaleźliśmy odcięty kawałek i przeszłam już operację, by go odzyskać. Ale to boli! – napisała w komentarzu pod zdjęciem.

Nie byłaby sobą, gdyby nie zdecydowała się opublikować na swoim Snapchacie i Instagramie zdjęcia poranionej dłoni. Miejmy nadzieję, że to ostatnie takie zdarzenie w karierze nieroztropnej celebrytki!

Radio ZET/SI