Lis i pies to najlepsi przyjaciele. Ich figle rozczulą każdego [WIDEO]

Wiele osób w swoich domach ma psy, koty, chomiki czy rybki. Nieraz między tymi zwierzakami nawiązuje się ogromna więź. Jednak pewna Amerykanka pod swoim dachem trzyma psa o imieniu Moose i jego najlepszego przyjaciela - lisa Junipera. 

Te zwierzaki wszystko robią razem

"

Juniper zakochał się w Moose. Cały dzień za nim chodzi i stara się skupić całą jego uwagę na sobie. Przyniosłam Juniper do domu, kiedy miała pięć tygodni - powiedziała Jessica. "

Pies od samego początku zajmuje się lisem. Kobieta, gdy tylko przyniosła do domu małe zwierzę, zawsze mogła liczyć na troskę Moose

Posiadanie lisa w domu wiąże się z wieloma problemami. Są to zwierzęta, które mają swój specyficzny zapach

"

Jest to taki lisi zapach. Ich odchody śmierdzą skunksem i amoniakiem. Nie ma też sposobu, żeby tez zapach wywabić. Poza tym są okropnymi niszczycielami. Psują wszystko, co spotkają na swojej drodze. Musicie się też nastawić, że załatwiają się gdzie popadnie. To są dzikie zwierzęta, które oznaczają swój teren. Trzeba pamiętać, że listy to nie pupile dla każdego - napisała na Instagramie kobieta.  "

W Polsce nie można trzymać lisów w domu. W USA w zaledwie kilku stanach jest to dozwolone. 

Lisie przygody

Jak widać na powyższych zdjęciach, listy potrafią być to bardzo uroczymi zwierzętami. Na pewno też zakochasz się w zwierzęciu, które śmieje się jak człowiek.

Lisy to też bardzo cwane zwierzęta. W marcu jeden z dzikich przedstawicieli tego gatunku próbował ukraść pijanemu mężczyźnie spodnie. Udało mu się uwiecznić na zdjęciu tą chwilę. 

Radio ZET/MB

Więcej: