Przerażające życie po 30. Ten list jest hitem sieci

Gdy byliśmy mali, bardzo chcieliśmy być dorośli. Teraz oddalibyśmy wszystko, by wrócić do świata placów zabaw, maskotek i problemów typu „która koleżanka jest moją ulubioną". List opisujący, jak przerażające jest życie po ukończeniu trzydziestego roku życia, jest absolutnym hitem sieci.

Jak zmienia się życie po przekroczeniu magicznej granicy trzydziestego roku życia? Ci, którzy mają już to za sobą, twierdzą, że raczej nijak, a jeśli już to na plus – ludzie w tzw. pewnym wieku przestają przejmować się małymi problemami i po prostu zaczynają żyć. No ale cóż, żeby wiedzieć, jak to naprawdę wygląda, trzeba mieć to już za sobą. 

Gdy Ola Radomiak (Przygody Oli Radomiak z Piotrkowa Trybunalskiego) pisała ten list, była małą dziewczynką i nie miała pojęcia, jak będzie wyglądało jej życie za kilkanaście lat. Zobaczcie, co przewidywała.

– Nie chcę nigdy dorosnąć. Dzieci są ładne i nie muszą się malować do pracy. Jak będę mieć 30 lat, będę mieć włosy na nogach i wąsy jak pani dentystka. Teraz jestem w sile wieku i lepiej już nie będzie nigdy – czytamy w liście udostępnionym przez tysiące internautów.

I choć niektórzy podważają autentyczność tego dokumentu, jedno jest pewne – już lepiej nie będzie. Nigdy! 

Radio ZET/SI