Oświadczyny na Lotnisku Modlin - brawurowa akcja strażaka!

Na modlińskim lotnisku doszło do wyjątkowej sytuacji. Tuż po lądowaniu jednego z samolotów na jego pokład weszło trzech strażaków. Wywołali oni duże zamieszanie wśród pasażerów oraz załogi. Okazało się jednak, że nikomu nic nie grozi. Chodziło o oświadczyny. Zobacz wyjątkowy filmik z tego zdarzenia.

Wyglądało jak rutynowe ćwiczenia, ale pasażerowie samolotu z Lizbony, który 10.10. wylądował na płycie lotniska w Modlinie, przeżyli stresujące chwile. Kiedy na pokład maszyny weszło trzech strażaków, nikt nie wiedział jeszcze, o co chodzi. Jeden z mundurowych niósł ze sobą... bukiet róż. To dosyć dziwny ekwipunek, jak na strażaka. Po chwili okazało się, co to oznacza. Michał, strażaka z OSP w Jabłonnej, postanowił w ten zaskakujący sposób oświadczyć się swojej dziewczynie, która jest stewardessą jednej z linii lotniczych.

Michał zawsze chciał oświadczyć się Agnieszce na pokładzie samolotu. O zgodę na to poprosił władze lotniska i dostał spodziewaną odpowiedź. "Nam takie pomysły zawsze się podobają, zaoferowaliśmy pomoc w przygotowaniu tej niespodzianki!" - oświadczyło lotnisko. Oczywiście cała akcja była dobrze zaplanowana i skonsultowana, choć wyzwaniem było utrzymanie pasażerów w samolocie. Pod pretekstem rutynowych ćwiczeń ekipa trzech strażaków weszła na pokład. Całe zdarzenie na szczęście zostało nagrane. Filmik możecie zobaczyć poniżej.

Jak się Wam podobała "akcja zaręczyny"? Brawo dla pomysłowego strażaka i gratulacje dla świeżo zaręczonej pary!

Więcej: