Łozo w „Niemożliwe PL” - poprowadzi nowy program MTV

„Niemożliwe PL” to nowy program MTV, który wystartuje we wrześniu. Jest to polska wersja popularnego amerykańskiego show „Ridiculousness”, w którym prezentowane są śmieszne i szokujące filmiki znalezione w sieci.

Polska wersja „Ridiculousness” nie będzie odbiegać od amerykańskiej. Podobnie - polegać będzie na pokazywaniu najciekawszych, najzabawniejszych a czasem też szokujących materiałów z internetu. Program zrealizowany został w maju 2016 w Madrycie, ale jego premiera przewidziana jest dopiero na 11 września.

Kim są prowadzący „Niemożliwe PL”?

Łozo, czyli Wojtek Łozowski jest już dobrze znany widzom MTV – od 2005 roku prowadził tam programy „Klasa MTV”, „MTV Bonus” i „MTV Maxxx Hits”. Kilka lat temu był także prowadzącym popularnego talent show „Must Be The Music”. Obok Łoza w roli prowadzących pojawią się Tomasz Torres, czyli perkusista Afromental, oraz Paula Tumala, czyli modelka znana m.in. jako „Słowianka” Donatana.

„Niemożliwe PL” w TV – kiedy i o której oglądać?

Nowy program MTV z Łozem w roli prowadzącego zadebiutuje na antenie MTV 11 września o godzinie 22.30. Odcinki emitowane będą w każdą niedzielę. W mediach już pojawiają się informacje, że będzie to jedna z najgorętszych premier tej jesieni. Dla fanek Afromental i Łoza oraz pięknej Pauli Tumali na pewno. Jaki okaże się program "Niemożliwe PL", przekonamy się niebawem. będziecie oglądać?

Radio ZET/AS

Więcej: