Mikołaj Roznerski z M jak miłość: sceny łóżkowe to pestka

Mikołaj Roznerski, czyli Marcin Chodakowski z "M jak miłość", to dla wielu fanek serialu uosobienie mężczyzny idealnego. Aktor zdradził, co sądzi o scenach rozbieranych. Co na to jego dziewczyna?

Aktor "M jak miłość", Mikołaj Roznerski, lubi grywać sceny łóżkowe? Serialowy Marcin Chodakowski w wywiadzie dla Faktu powiedział, że granie gorących scen przed kamerą czy w teatrze nie jest dla niego żadnym problemem. Roznerski dba o siebie, jest aktywny fizycznie, więc jego ciało dobrze prezentuje się w obiektywie. "Nie ukrywam, że przychodzi mi to z łatwością (...) To jest mój zawód i robię to, co mam napisane. Nie odmawiam" – cytuje fakt.pl.

Wcześniej, w rozmowie z Super Expressem, Mikołaj Roznerski zdradził, że nie przepada za oglądaniem siebie. Na sugestię dziennikarki, że świetnie wygląda na zdjęciach, zdawał się być nieco zmieszany. Przyznał, że nie lubi na siebie patrzeć i nie jest narcyzem, który zerka codziennie w lustro. Jego ciało to warsztat.

Jak widać jednak aktor całkiem dobrze się ze sobą czuje i rozbieranie się przed kamerami i granie scen łóżkowych nie sprawia mu problemu. Pytanie, co na to jego dziewczyna - o ile Mikołaj z kimś się teraz spotyka, bo wiadomo, że aktor nie zdradza łatwo informacji ze swojego życia prywatnego...

Więcej: