M jak miłość: odcinek 1247 - streszczenie epizodu z 18.10. Piotrek całuje Olgę

"M jak miłość": odcinek 1247 - streszczenie wydarzeń. Co wydarzy się w nowym odcinku we wtorek 18.10. o 20.40? 1247 epizod serialu już dziś w TVP2.

Nowy odcinek "M jak miłość": 1247 - streszczenie akcji. W poprzednim odcinku akcja skupiała się m.in. na małżeństwie Marka. Kryzys w jego związku z ewą trwa. Kobieta żałuje, że się pobrali, bo jej życie całkowicie się zmieniło. Zaczyna spotykać się z Krzysztofem Szeflerem, który poświęca jej więcej czasu, niż Marek pracy. Kobietę szczególnie przybiło to, że Mostowiak w ostatniej chwili zrezygnował ze wspólnego wyjścia do filharmonii. Co w 1247 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość": 1247 - streszczenie wydarzeń

Kinga i Piotrek chcą spędzić ze sobą piękny dzień - i to im się udaje. Radości nie może zmącić nawet... pocałunek Piotrka i Olgi! A właściwie będzie to tylko niewinny całus, którym dziewczyna obdaruje Zduńskiego z powodu świetnie zdanej matury. Jednak czy nie przyniesie to rozwoju tej relacji?

Po tym Olga idzie świętować zdany egzamin. Przychodzi do domu, gdzie zastaje u ojca Monikę Ochman. Nie ma o kobiecie dobrego zdania. Wyjdzie z tego duża awantura. Górecki się wścieknie na córkę, jednak szybko jej wybaczy i podaruje prezent z okazji zdanej matury: nowe auto.

Więcej: