M jak miłość: odcinek 1248. STRESZCZENIE. Lucjan ma chore serce

"M jak miłość": odcinek 1248. STRESZCZENIE. Lucjan jest chory na serce! Mostowiak dostanie silnego bólu w klatce piersiowej, jednak zlekceważy niepokojące objawy.

1248 odcinek "M jak miłość" w TVP2 już w poniedziałek, 21.10. o godzinie 20.40. W poprzednim odcinku serialu wiele działo się u młodych bohaterów. Kinga spędziła udany dzień z Piotrkiem, Olga zdała maturę i w nagrodę dostała od ojca prezent - nowe auto. Wcześniej obserwowaliśmy też małżeński kryzys w związku Marka. Jego żona coraz bardziej żałuje, że wyszła za niego. Jego życie obraca się wokół pracy a ona czuje się opuszczona.

Tym razem zobaczymy nieco więcej wydarzeń z życia seniorów z Grabiny. Co się wydarzy?

"M jak miłość" - odcinek 1248. STRESZCZENIE

Lucjan Mostowiak źle się czuje. Odczuwa silny ucisk w klatce piersiowej. Barbara chce, by się zbadał. Boi się o życie męża. Jednak Lucek ma zalecenia Artura i żony w nosie - mówi, że jest zdrów jak ryba. Jednak bliscy nalegają, by zadbał o zdrowie. On jest zdania, że to Barbarze trzeba pomóc, bo źle sypia. Artur kieruje go na EKG. Uważa, że Lucjan przeżył ostatnio wiele stresów, związanych m.in. ze śmiercią swojego przyjaciela, Kisiela. To na pewno źle odbiło się na zdrowiu Mostowiaka. W jego stanie zawał może okazać się śmiertelny.

M jak miłość: odcinek 1254 - Miłość połączy Magdę i Andrzeja?

Czy Lucjan zdecyduje się na leczenie?

Więcej: