M jak miłość: odcinek 1254. STRESZCZENIE. Magda i Andrzej zakochują się w sobie

"M jak miłość": odcinek 1254. STRESZCZENIE. Magda zakocha się w Andrzeju? Kinga zaprasza ich na swoje przyjęcie imieninowe. Szybko zauważa, że tę dwójkę coś zaczyna łączyć... Po imprezie Andrzej prosi swoja nową asystentkę o pomoc. Magda ma mu przygotować dokumentację. Co z tego wyniknie?

"M jak miłość" - odcinek 1254 w TVP2 w poniedziałek 11 listopada o godzinie 20.40, a w nim romans Magdy i Andrzeja! Obydwoje zostają zaproszeni na imieniny do Kingi Zduńskiej i szybko okazuje się, że są sobą zafascynowani. Widzi to Kinga, ale nie jest zadowolona z rozwoju wydarzeń. Nie podoba się jej, że Magda, która jest przecież żoną Olka, zaczyna interesować się innym, w dodatku także żonatym, mężczyzną. Na domiar tego, po przyjęciu Andrzej prosi Magdę o to, by mu pomogła w pewnej sprawie. Spędzają wieczór we dwójkę...

M jak miłość: odcinek 1254 - STRESZCZENIE

Co się wydarzy w 1254 odcinku "M jak miłość"? Budzyński będzie coraz bardziej zainteresowany Magdą. Po przyjęciu u Zduńskiej on i Magda będą spędzać czas na przygotowaniu potrzebnej dokumentacji. Mężczyzna postanowi otworzyć się przed swoją asystentką. Zacznie jej opowiadać o swoich problemach małżeńskich z Martą. Chodakowska nie pozostanie dłużna - postanowi zwierzyć się z informacji o trudnościach w jej małżeństwie. Jej i Olkowi nie układa się zbyt dobrze od dłuższego czasu. Niby przyjacielskie pogawędki i zwierzenia mogą przerodzić się w coś większego. Czy tak się stanie? Czy Magda i Andrzej wpadną w romans?

Kinga rozmawia z Piotrkiem i dzieli się z nim swoimi spostrzeżeniami. Uważa, że relacje Magdy i Budzyńskiego nie doprowadzą do niczego dobrego.

Wszystko wydarzy się w 1254 odcinku "M jak miłość". Emisja na TVP2 14.11.

Więcej: