Piekielnie trudny quiz o „M jak miłość"

Jeden z najbardziej lubianych polskich seriali opowiadający o losach wielopokoleniowej rodziny Mostowiaków nie traci na popularności. Serial emitowany jest od 2000 roku i cieszy się ogromną sympatią widzów. Produkcja gromadzi przed telewizorami miliony Polaków. Ale czy wiesz o „M jak miłość" wszystko? Sprawdź się w naszym quizie! 

Na rubinowe wesele Barbary i Lucjana Mostowiaków przyjechały trzy córki. Pielęgniarka Maria (Małgorzata Pieńkowska) z mężem i synami – Piotrem i Pawłem (Rafał i Marcin Mroczkowie). Sędzia Marta Mostowiak (Dominika Ostałowska), wówczas jeszcze samotna matka, która mieszkała wraz z synem w Warszawie. I najmłodsza z rodu, Małgosia (Joanna Koroniewska), której nie udało się dostać na wymarzone studia. Na przyjęciu rodziców pojawił się również, po roku nieobecności, zbuntowany syn – Marek (Kacper Kuszewski). Tak zaczął się ulubiony serial Polaków.

Od tamtej pory widzowie śledzą losy swoich ulubionych bohaterów oraz historie ich partnerów życiowych, dzieci, przyjaciół, pracodawców, wspólników, sublokatorów, przyjaciół i sąsiadów. „M jak Miłość" wciąż jest najchętniej oglądanym polskim serialem. Ale czy wiemy o nim wszystko? Sprawdź się w piekielnie trudnym quizie.

Quiz o „M jak miłość"

Rozwiąż QUIZ

Radio ZET/SI