MTV EMA 2016: Margaret wybrana najlepszą polską artystką

3 listopada w Warszawie odbyła się impreza MTV EMA Pre-party, na której poznaliśmy laureata MTV EMA dla najlepszego polskiego wykonawcy. Po raz kolejny zwyciężyła Margaret.

W głosowaniu fanów zwyciężyła Margaret, która jednak nie mogła pojawić się na uroczystości w stolicy, bo wyjechała na wakacje na Bali. Nagrała jednak  filmik z podziękowaniami dla wszystkich fanów.

Margaret wygrała po raz kolejny – już raz drugi z rzędu. To właśnie ona będzie reprezentowała Polskę podczas ceremonii wręczenia nagród MTV EMA w Rotterdamie, która odbędzie się już 6 listopada. Mocno trzymamy kciuki za naszą polską gwiazdę!

W głosowaniu w MTV EMA 2016 Margaret pokonała Cleo, Bovską, Anię Dąbrowską oraz Dawida Podsiadłę.

MTV EMA 2016: MARGARET NAJLEPSZĄ POLSKĄ ARTYSTKĄ

Przypomnijmy, że nagroda MTV EMA dla polskiego wykonawcy przyznawana jest od 2000 roku. W poprzednich latach poza Margaret triumfowali Kamil Bednarek (2013) i  Dawid Kwiatkowski (2014).

To kolejny sukces Margaret w tym roku. Ostatnio wokalistce udało się wygrać tegoroczny eurowizyjny konkurs „drugiej szansy" - OGAE Second Chance Contestz piosenką „Cool Me Down".

Tradycyjnie na ceremonii pojawiła się liczna grupa wokalistów i celebrytów, w tym m.in. dawno niewidziana Marina Łuczenko-Szczęsna, Honey, Michał Szpak, bracia Dawid i Michał Kwiatkowscy oraz uczestnicy „Warsaw Shore".

Radio ZET/SI