Czy to będzie wakacyjny hit? Piosenka o Magdzie Gessler wywołała poruszenie [WIDEO]

Bodar zadedykował restauratorce piosenkę „Kuchenne Rewolucje”. Magda Gessler ma rzesze fanów na Facebooku. Utwór wywołał wśród nich ogromne poruszenie. 

Popularna restauratorka Magda Gessler opublikowała na swoim fanpage’u na Facebooku piosenkę, która od razu podbiła serca fanów restauratorki. Utwór o tytule „Kuchenne Rewolucje” Bodara, jednego z członków grającego country zespołu Klakson, w jeden dzień wyświetlono ponad 25 tys. razy. 

"

- Kochani, mamy nowy hit na lato. Dziękuję bardzo zespołowi Bodar, Restauracja Stajnia Hotelik Piła oraz szalonemu Mariuszowi. Kochani słuchajcie i udostępnijcie !!! BESOS - napisała Gessler w poście.  "

Piosenka spotkała się z różnymi opiniami internautów. Części osób spodobała się piosenka, innym nie przypadła do gustu. 

Bodar to jeden z członków grupy Klakson. Jest to zespół, który gra muzykę country

Magda Gessler podbija serca internautów

Magda Gessler ostatnio pojawiła się również w programie Kuby Wojewódzkiego. Zwiastun tego odcinka bardzo podgrzał atmosferę. Pochwalił się nim prowadzący program i wywołał tym spore zamieszanie. Razem z nią wystąpił również raper L.U.C. To jego obecność sprawiła, że restauratorka pokazała się widzom z innej strony. Udowodniła w programie, że nie tylko dobrze gotuje, ale również rapuje. Stworzyła własny kawałek „U Fukiera”. 

Magdę Gessler większość kojarzy przede wszystkim dzięki programowi „Kuchenne rewolucje”, który od 6 lat prowadzi w TVN. Ale to nie wszystkie talenty pani Gessler. Słynna restauratorka jest zwolenniczką ekologicznych produktów. Kreatorka smaku chce podbić podniebienia Polaków zdrowymi, naturalnymi wyrobami, które sprzedaje pod marką „Besos”. Od połowy lutego możemy kupić „randkowe parówki” pani Magdy, które zrobiły w internecie furorę.

Radio ZET/MB

Więcej: