Magda Gessler tańczy jak Shakira i… Zobacz, co jeszcze „nawywijała” u Wojewódzkiego

Magda Gessler wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego. Oprócz słynnej restauratorki gościem dziennikarza będzie raper L.U.C. Sądząc jednak po zwiastunie odcinka, to Magda Gessler skradnie show, nie tylko odważnym tańcem.

Kuba Wojewódzki pochwalił się na facebookowym profilu zwiastunem najnowszego odcinka. Jak zwykle gości będzie dwóch, ale nie mam wątpliwości, że to Magda Gessler przykuje większą uwagę. Do czego zresztą zdążyła już przyzwyczaić swoich fanów.

Zobaczcie przedsmak „telewizyjnej” uczy z polską restauratorką w roli głównej.

Tłuczenie talerzy i gorący taniec Magdy Gessler to jednak nie wszystkie atrakcje. Na Instagramie Wojewódzki pochwalił się jeszcze jednym filmem, który potwierdza, że polska restauratorka to wyjątkowa osobowość. Bo czy ktoś jeszcze ma tak niepowtarzalny śmiech?

Ciekawe, jak na tle charyzmatycznej restauratorki zaprezentuje się znany raper.

O tym, że Magda Gessler dała się ponieść chwili kręcąc program u Wojewódzkiego, świadczy również jej wpis na Facebooku.

Chętnie zobaczylibyśmy panią Magdę w „Tańcu z gwiazdami”. Na pewno byłoby co oglądać ;)

Jedyna w swoim rodzaju

Magdę Gessler większość kojarzy przede wszystkim dzięki programowi „Kuchenne rewolucje”, który od 6 lat prowadzi w TVN. Ale to nie wszystkie talenty pani Gessler.

"

Restauratorka, malarka, podróżniczka, czarodziejka w kuchni i w życiu. Twórczyni nowych miejsc i nowych smaków -  tak opisuje samą siebie na Facebooku. "

Magda Gessler pisze także felietony i książki. Podczas promocji jednej z nich okazało się, że oprócz kuchni i tańca kocha również śpiew.

Warto też dodać, że słynna restauratorka jest zwolenniczką ekologicznych produktów. Kreatorka smaku chce podbić podniebienia Polaków zdrowymi, naturalnymi wyrobami, które sprzedaje pod marką „Besos”.

Od połowy lutego możemy kupić „randkowe parówki” pani Magdy, które zrobiły w interncie furorę.

Jak oceniacie spontaniczny taniec pani Magdy?

Radio ZET/SJ

Więcej: