Mały chłopiec i gromadka szczeniąt. Internauci się rozpływają [WIDEO]

Małe dzieci i szczeniaki to chyba połączenie idealne. Jak się nie rozpłynąć, kiedy ogląda się filmy z udziałem tak słodkich istot? 

Ogromną furorę w mediach społecznościowych robią nagrania, w których główne role grają chłopiec Louie i małe mopsy. Internauci oszaleli na punkcie tej gromadki. Profil pugsnkissess84 na Instagramie obserwuje aż 125 tys. użytkowników

Obejrzyj te filmiki, a na pewno się rozpłyniesz. Nie wiadomo, co jest słodsze - szczenięta, czy mały chłopiec. 

Dziecko i pies - duet idealny

Dzieci, które wychowują się wśród zwierząt, od małego uczą się empatii i odpowiedzialności za innych. Zwierzęta domowe mają również ogromny wpływ na rozwój emocjonalny i społeczny dziecka. Maluchy, które mają stały kontakt z psem lub kotem szybciej uczą się samodzielności, stają się bardziej odważne i łatwiej nawiązują nowe znajomości. W internecie znajdziemy wiele filmów, które tego dowodzą. 

Idealnym przykładem jest mały Aleksander i owczarek niemiecki Baron. Ten pies powinien zasłużyć na medal najlepszej opiekunki. Codziennie układa malucha do snu, przykrywa kołdrą, całuje na dobranoc oraz gasi światło. Takiego zwierzaka chciałby na pewno każdy rodzic. 

Natomiast jeśli Twój pies jest oporny na naukę takich sztuczek, to wystarczy wtedy anielska cierpliwość. Poznajcie psa, który na pewno przejdzie do historii. Tylko prawdziwy przyjaciel podda się każdej zachciance dziecka. Każdy pies powinien brać z niego przykład. 

Radio ZET/MB

Więcej: