Małgorzata Kożuchowska z synkiem. Urocze zdjęcia

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych polskich gwiazd. Niezapomniane role w produkcjach takich jak: „M jak miłość", „Killer" czy „Rodzinka.pl", przyniosły jej wielu fanów. I choć Gosia – jak nazywają ją pieszczotliwe koledzy z planu – jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek, stara się chronić swojej prywatności.

Niedawno postanowiła zrobić jednak wyjątek i pochwaliła się na Facebooku zdjęciem z małym Janem Franciszkiem. Synek aktorki i jej męża Bartłomieja Wróblewskiego ma już półtora roku. Choć aktorka chętnie opowiada o dziecku w wywiadach, nie zdecydowała się pokazać jeszcze jego całej twarzy – zwykle oglądamy go z tyłu lub boku. Tuż po narodzinach gwiazda „Rodzinki.pl" zdecydowała się natomiast zamieścić jedynie zdjęcie dłoni niemowlęcia.

Przypomnijmy, że aktorka starając się o dziecko, poddała się leczeniu metodą naprotechnologii. Jest to nowatorskie podejście do monitorowania, diagnostyki i leczenia niepłodności, zharmonizowane z naturalnym cyklem płodności kobiety i zgodne z nauką Kościoła. 

Radio ZET/SI