Rozenek i Majdan jadą w podróż poślubną. Gdzie się wybiorą?

Ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana był jednym z najgłośniejszych wydarzeń show-biznesu w tym roku. Zakochani musieli jednak nieco przesunąć termin swojej podróży poślubnej – z powodu udziału w programie „Azja Express". Teraz, gdy odpadli, spokojnie mogą pozwolić sobie na odpoczynek. Gdzie się wybiorą? Perfekcyjna Pani Domu zdradziła nieco na ten temat na swoim Instagramie.

Majdanowie wybrali oczywiście kurort zagraniczny. Okazuje się, że wycieczka poślubna była prezentem ślubnym od Ewy Chodakowskiej, przyjaciółki pary. Trenerka zafundowała Rozenek i Majdanowi wycieczkę na grecką wyspę Mykonos, gdzie Chodakowska często wypoczywa razem z z mężem.

Przypomnijmy, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan poznali się w 2013 roku i szybko między nimi zaiskrzyło. Początkowo para ukrywała swój związek przed mediami. Później, gdy prawda wyszła na jaw, stali się jedną z najbardziej medialnych par show-biznesu. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan ślub wzięli w sobotę 10 września w Konstancinie pod Warszawą. Na weselu pojawiło się sporo znanych gości m.in. właśnie Ewa Chodakowska z mężem oraz Ewa Minge, która zaprojektowała dla panny młodej niezwykle bogato zdobioną suknię ślubną.

Zobacz też zdjęcia ze ślubu Rozenek i Majdana

Czekamy na zdjęcia w miesiąca miodowego i życzymy parze młodej udanego wypoczynku!

Radio ZET/SI