Rajski urlop miodowy Rozenek i Majdana. FOTO

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan rozpoczęli miesiąc miodowy. Para wybrała się na Seszele. Na temat miesiąca miodowego bohaterów „Azja Express" plotkuje się już od dawna, ale dopiero teraz zakochani uchylili nieco rąbka tajemnicy na temat swojego wyjazdu. Małgorzata Rozenek wrzuciła też kilka gorących zdjęć.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w końcu wybrali się w długo wyczekiwaną podróż poślubną. Choć planowali wyjazd do Grecji, w końcu wybrali modne wśród gwiazd Seszele. Skąd o tym wiemy? Małgorzata Rozenek nie byłaby sobą, gdyby nie pochwaliła się ekskluzywnym wyjazdem w mediach społecznościowych.

Świeżo upieczonym małżonkom w podróży towarzyszą synowie Małgorzaty Rozenek z pierwszego małżeństwa – Stanisław i Tadeusz. Po zdjęciach widać, że cała czwórka bawi się znakomicie, a rajskie krajobrazy zapierają dech w piersiach i wyglądają nawet lepiej niż z katalogu.

Przypomnijmy, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wzięli ślub w romantycznym pałacyku w Konstancinie pod Warszawą na początku września tego roku. Poznali się w 2013 roku i na początku ukrywali związek przed mediami. Później ich relacja była wielokrotnie wystawiana na próbę, jednak Rozenek i Majdan udowodnili wszystkim, że to nie szczenięce uczucie, ale prawdziwa miłość. Ostatnio wzięli razem udział w w programie „Azja Express", co jeszcze scementowało ich związek. 

Radio ZET/SI