Szkolna bójka w „Klanie”. Mały Lubicz niczym King Bruce Lee!

Jedna z najpopularniejszych polskich telenoweli – „Klan” – wciąż bawi widzów. Na językach internautów znalazł się syn Pawła i Krystyny Lubicz. Chłopak był szykanowany przez kolegów ze szkoły. Na szczęście młody Lubicz popisał się znajomością wschodnich sztuk walki, dzięki czemu otrzymał przydomek „King Bruce Lubicz Karate Mistrz”.

Po tym popisie sztuk walki Paweł Ignacy Lubicz nabierze szacunku w oczach starszych kolegów. Syn Lubiczów zaimponował widzom czymś jeszcze: udowodnił, że potrafi zachować zimną krew i jest odporny na agresję słowną. Warto dodać, że powalił kolegę na podłogę dopiero, gdy ten popchnął jego koleżankę.

Zobaczcie, jak zareagował młody dżentelmen.

Nie trzeba było długo czekać, by pod tym fragmentem odcinka serialu pojawiły się złośliwe komentarze adresowane do pomysłodawców tej zabawnej sceny.

Według nas mały Lubicz nawet miną i spojrzeniem, które rzucił przeciwnikowi, przypomina mistrza karate Bruce'a Lee.

Mamy nadzieję, że ojciec Pawełka też podejdzie do zachowania syna z przymrużeniem oka.

„Klan”, czyli Hollywood po polsku

Chociaż polski serial wciąż cieszy się sporą popularnością wśród widzów, niektórzy miłośnicy polskiej produkcji postanowili jeszcze bardziej urozmaicić jego fabułę.

Cyber Marian opublikował na swoim kanale na YouTube amerykański trailer „Klanu”. Polak z rozmachem przerobił najlepsze sceny sensacyjne i kryminalne. Śmierć Ryśka na szpitalnej podłodze, napad Jerzego z siekierą na włamywaczy, czy zemsta Bożenki na lodowisku – to tylko niektóre momenty przerobione na amerykańskie kino akcji. Ten trailer wbija w fotel – polecamy.

Aż strach pomyśleć, co zrobią widzowie telenoweli, gdy ta po 19 latach zniknie z anteny. Taka decyzję podjął dyrektor TVP1 Jan Pawlicki. Jego zdaniem „Klan" to projekt, który już gaśnie. Jego miejsce zastąpi nowy format, który zostanie dopiero opracowany.

Czy Was bawią jeszcze perypetie bohaterów „Klanu”?

Radio ZET/SJ

Więcej: