Taniec na rurze w innej odsłonie. Zachwycający pokaz w „Mam talent” [WIDEO]

W 6. tygodniu przesłuchań w brytyjskiej edycji „Mam talent” wystąpił uczestnik, który przyprawił publiczność o szybsze bicie serca. Nikt nie spodziewał się tego, co ma zamiar zaprezentować. 

Saulo Sarmiento przed widzami stanął w rozpiętej koszuli, która reprezentowała ładnie umięśnione ciało. Wszystkie kobiety i jeden z jurorów zachwycali się widokiem. 

Mężczyzna zrzucił koszulę i wskoczył na podwieszoną do sufitu rurę. Zaczął prezentować na niej figury typowe dla pole dance. Jednak taniec na wiszącej rurze nie jest znaną dyscypliną. Wbrew pozorom trudną sztuką jest okiełznanie wirującego przyrządu. Jurorzy i publiczność z niedowierzaniem obserwowali wyczyny Saula Sarmiento. 

Przekonajcie się sami!

Uczestnik przypadł wszystkim do gustu i został nagrodzony brawami na stojąco. Oczywiście, mężczyzna przeszedł do kolejnego etapu. 

Stereotypy pole dance

Pole dance w dalszym ciągu bywa kojarzone z erotycznym tańcem. Nic więc dziwnego, że duże zainteresowanie wzbudziła radna Gdyni, która opublikowała na Facebooku swoje wyczyny na rurze. Chciała w ten sposób złamać stereotypy, że nie wszystkim przystoi ćwiczenie pole dance. 

Idealnym przykładem, że takie zajęcia nie musza wiązać się z erotyzmem jest 70-letnia kobieta, która wystąpiła we włoskim „Mam talent”. Starsza pani mogła pochwalić się zaawansowanymi umiejętnościami i wyjątkowo zgrabnym ciałem.

Radio ZET/MB

Więcej: