Marina Łuczenko nagrała piosenkę ze zwycięzcą „X Factor"

Czyżby Marina Łuczenko-Szczęsna zamierzała powrócić na stałe do muzyki? Wszystko na to wskazuje. Śliczna żona Wojciecha Szczęsnego nagrała właśnie singiel razem z Jamesem Arthurem, brytyjskim wokalistą, który wygrał dziewiątą edycję tamtejszego „X Factor". Jak im poszło?

Utwór nazywa się „Let Me Love the Lonely"  i jest zapowiedzią  nowego krążka Arthura  – „Back From The Edge", którego premiera zaplanowana jest na 4 listopada.

– Na moim albumie znajdzie się duet z piękną i ekstremalnie utalentowaną Mariną  – zapowiedział brytyjski wokalista w mediach społecznościowych. 

– Nie ukrywam, że zaproszenie do nagrania piosenki z tak wybitnym artystą jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Jeżeli jeszcze nie słyszeliście pierwszego singla z tej płyty to serdecznie polecam „Say You Won't Let Go'" – napisała Marina na swoim FB.

Przypomnijmy, że w kwietniu tego roku Marina nagrała piosenkę „On My Way", która jednak nie spotkała się z tak dużym zainteresowaniem mediów, jak można było przypuszczać. Był to pierwszy singiel ukochanej Wojciecha Szczęsnego od czasu jej debiutanckiego albumu „Hard Beat", wydanego pod koniec 2011 roku. Piosenka została nagrana w Wielkiej Brytanii przez Marinę, producenta Pete Boxsta i piosenkarza oraz kompozytora Arrowa Benjamina. 

James Arthur jest najbardziej niepokornym laureatem programu „X Factor" w historii. Muzyk przez ostatnie lata zmagał się z uzależnieniem od narkotyków. Teraz podobno pokonał nałóg i znów zamierza podbić stacje radiowe. Pomóc ma mu w tym nowa płyta zatytułowana „Back From The Edge". Wszystko wskazuje na to, że enfant terrible brytyjskiej sceny rozrywkowej znów osiągnie sukces. Pierwszy singiel z płyty „Say You Won't Let Go" dotarł już na szczyty list przebojów w m.in. Wielkiej Brytanii, Irlandii i Australii. Czy piosenka nagrana razem z Mariną też okaże się hitem?

Marina i James znają się już od jakiegoś czasu. Muzyk wystąpił na weselu piosenkarki i bramkarza, które odbyło się na jednej z greckich wysp.

Radio ZET/SI