Tak wyglądała Marina Łuczenko w wieku 10 lat. WIDEO

Marina Łuczenko-Szczęsna opublikowała na Instagramie fragment spektaklu Teatru Telewizji „Ballada o zabójcach", w którym wystąpiła w wieku 10 lat. Zobaczcie, jak śliczna żona Wojciecha Szczęsnego wyglądała siedemnaście lat temu....

Marina Łuczenko występowała już jako dziecko. Można było oglądać ją chociażby w sztuce telewizyjnej „Romeo i Julia". Wzięła udział także w spektaklu Teatru Telewizji „Ballada o zabójcach" w reżyserii Waldemara Krzystka, którego premiera odbyła się w 2000 roku. Przyszła gwiazda miała wtedy 10 lat.

W spektaklu zrealizowanym przez Telewizję Polską pojawiła się u boku takich sław jak Marian Opania i Zbigniew Zamachowski. Marina zagrała dziewczynkę z królikiem, która śpiewała fragment utworu zespołu Kult „Dziewczyna się bała pogrzebów".

Wideo żona Wojciecha Szczęsnego podzieliła się z fanami na swoim Instagramie. Ci nie pozostali dłużni i zasypali Łuczenko komplementami.

Przypomnijmy, że w kwietniu Marina zaprezentowała fanom teledysk do utworu „On My Way". To pierwszy singel wokalistki od czasu jej debiutanckiego krążka „Hard Beat" z 2011 roku. 

Radio ZET/SI