Marina z ulubioną torebką. Jej cena? Padniesz

Marina Łuczenko nigdy nie ukrywała tego, że moda jest jej wielką pasją. Piosenkarka ma szczególną słabość do pięknych butów i gustownych torebek. Potrafi wydać na nie krocie i zupełnie nie przejmuje się tym, że to wszystko kosztuje prawdziwy majątek!

Choć nie zawsze była ikoną stylu, od jakiegoś czasu uchodzi za jedną z najlepiej ubranych Polek. Marina stara się śledzić trendy na bieżąco i chętnie miksuje ze sobą sportowe i eleganckie dodatki. Mimo że w jej przepastnej garderobie znajdziemy mnóstwo drogich torebek, piosenkarka szczególnie upodobała sobie jeden przepiękny model. I nic w tym dziwnego – Birkin, flagowy produkt domu mody Hermes, to marzenie każdej miłośniczki mody. Mało kto może sobie jednak pozwolić na tak ekskluzywny dodatek.

Torebka, która została stworzona na cześć aktorki Jane Birkin, dostępna jest dziś w wielu kolorach i rozmiarach – od 25 do 55 centymetrów. Choć wachlarz kolorów i materiałów jest bardzo szeroki, Marina szczególnie upodobała sobie klasyczny pastelowy model, za który trzeba zapłacić około 90 tysięcy złotych. Co ciekawe, wartość tej najbardziej ekskluzywnej torebki świata wzrasta z roku na rok. Wielu miłośników mody traktuje ją jak prawdziwe dzieło sztuki i kolekcjonuje jako lokatę kapitału.

Radio ZET/SI

Więcej: