„Hit, Hit, Hurra”: Artur Orzech i Marta Zalewska poprowadzą show

Znamy prowadzących show "Hit, Hit, Hurra". W tej roli wystąpią Artur Orzech i Marta Zalewska. Kim jest prezenterka, która pojawi się u boku znanego dziennikarza muzycznego?

Artur Orzech i Marta Zalewska poprowadzą nowe talent show TVP 1 - "Hit, Hit, Hurra". Jak poinformował serwis Wirtualnemedia.pl, Orzech będzie prowadził wydarzenia na scenie, natomiast Zalewska śledzić będzie i przekazywać widzom to, co dzieje się za kulisami. Nagrania pierwszego odcinka już się rozpoczęły. Odbywają się na warszawskiej Białołęce. Rezultat prac będziemy mogli zobaczyć w środę 7 września o godz. 20.30 w telewizyjnej Jedynce.

"Hit, Hit, Hurra" - prowadzący show

Prowadzący nowe talent show TVP 1 wyłonieni zostali w specjalnym castingu, bo twórcom programu zależało na tym, by mieli oni odpowiednią wiedzę. Według wcześniejszych informacji, "Hit, Hit, Hurra" ma być programem misyjnym, co oznacza wysoki poziom merytoryczny - także prowadzących. Wybór Artura Orzecha, znanego dziennikarza muzycznego, prezentera radiowego i konferansjera wydaje się być strzałem w dziesiątkę. Nieco mniej znana jest druga prowadząca - Marta Zalewska. Kim jest i skąd ją znamy? Wielu widzów TVP z pewnością kojarzy ją z tegorocznego Festiwalu w Opolu - podczas Debiutów wystąpiła z piosenką "Skrzydła". Jest piosenkarką, kompozytorką i autorką tekstów. Występuje też w Filharmonii Humoru Waldemara Malickiego jako wokalistka, skrzypaczka i basistka. Co ciekawe, to także fanka motocykli i tatuażu artystycznego. Jak sprawdzi się w roli prowadzącej "Hit, Hit, Hurra"? Przekonamy się już 7 września.

Show "Hit, Hit, Hurra" emitowane będzie w każdą środę o 20.30 na TVP 1. W programie występować będą utalentowane muzycznie dzieci w wieku 6-17 lat. Ich umiejętności oceniać będzie jury w składzie z Edytą Górniak, Hirkiem Wroną i Bartkiem Caboniem. Jak podkreślają twórcy programu, uczestnicy nie będą negatywnie oceniani, nie będą też odpadać w poszczególnych odcinkach. Będą za to mieli okazję wystąpić u boku gwiazd polskich i zagranicznych. Kto znany pojawi się w pierwszym odcinku "Hit, Hit, Hurra"? Prawdopodobnie dowiemy się już wkrótce.

Więcej: