Prezenterka TVP z gwoździem w dłoni. Wypadek programie na żywo [WIDEO]

Ta sztuczka magiczna skończyła się naprawdę fatalnie. Zaproszony do studia „Pytania na śniadanie” w TVP2 iluzjonista najwyraźniej nie do dość dobrze przygotował swój popis. W efekcie prezenterka Marzena Rogalska wbiła w swoją dłoń wielki gwóźdź.

Sztuczka nosiła nazwę „rosyjska ruletka”. Do kilku papierowych toreb iluzjonista włożył drewniane deseczki. W jednej z nich znajdował się sterczący wierzchołkiem do góry gwóźdź. – I my to wpuściliśmy do studia? – żartował drugi z prowadzących, Tomasz Kammel.

Uczestnicy programu mieli zniszczyć uderzeniem dłoni ustawione na blacie torby. – Ja nie chcę tej z gwoździem – mówiła w programie na żywo Rogalska. Jako pierwszy torbę zniszczył iluzjonista. Poszło bez problemu. Druga w kolejności była Rogalska. Gdy uderzyła w wybraną przez siebie torbę zaczęła krzyczeć i odskoczyła od stołu.

Iluzjonista wyrwał sterczący z jej dłoni gwóźdź. – O k…, przebiłem ci rękę – zaklął tylko i poprosił o przerwanie emisji. – Niech to się nie dzieje naprawdę – powiedział Kammel.

Po jakimś czasie na stronie Rogalskiej na Facebooku pojawił się film, w którym zapewnia, że nic poważnego jej się nie stało. Trafiła jednak do szpitala, gdzie opatrzono ranę.

Radio ZET/MW

Więcej: