Nie ma palca, ale za to ma cudownego męża. Rozpływamy się patrząc na to zdjęcie

To miała być zwykła fotografia pomalowanych paznokci, którymi Libby chciała pochwalić się znajomym na Facebooku. Fotografując dłoń kobieta przypomniała sobie, że całokształt psuje brak małego palca. I wtedy z pomocą przyszedł jej mąż – prawdziwy romantyk, który zawsze pomoże żonie w potrzebie.

Libby Sanders straciła palec o u lewej ręki w wypadku samochodowym, do którego doszło w marcu. Kobiecie do dziś zdarza się zapomnieć o tej stracie.

Tak było też wieczorem 2 maja, gdy malowała paznokcie. Gdy skończyła malować 4 palec, z sentymentem spojrzała na jeden brakujący. Całe zdarzenie obserwował jej mąż. Mężczyzna chciał poprawić żonie humor i zaproponował, że „pożyczy" do fotografii swój paznokieć.

"

Możesz pomalować go tak, aby do końca naszego życia pasował do twoich paznokci - odpowiedział Matt Sanders. "

Zdjęcie ich dłoni mówi więcej o miłości tego małżeństwa niż najpiękniejsze fotografie ze ślubu.

Libby i Matt nie spodziewali się, ze fotografia ich dłoni tak bardzo przypadnie do gustu internautom. Gdy małżonkowie sprawdzili rano ilość udostępnień zdjęcia, oniemieli z wrażenia. Było ich ponad 100 tysięcy.

Na dobre i na złe…

Matt udowodnił, że doskonale zinterpretował słowa przysięgi małżeńskiej. Na każdym kroku pomaga swojej żonie, jest dla niej wsparciem w każdej sytuacji, nawet tak błahej, jak ta opisana powyżej.

Niezwykłym oddaniem, ale także spostrzegawczością wykazał się także mąż 32-letniej Lex z Londynu. Przez pierwszy rok małżeństwa Aron zauważył, ze jego żona to bardzo płaczliwa kobieta. Mąż sporządził nawet listę powodów, które wywołują u Lex łzy i opublikował ją na Twitterze. Niektóre są bardzo zaskakujące i wzruszające.

Nie musimy dodawać, że Lex po przeczytaniu „raportu” czułego i bystrego męża rozpłakała się.

Radio ZET/SJ

Więcej: