Żona zdradziła męża.Ten w dosadny sposób pomógł jej z walizkami

Bohater nagrania, które robi w internecie furorę to zdradzony mąż. Gdy kobieta wyprowadzała się z domu, zraniony partner postanowił pomóc jej „znieść” walizki. Jego stoicki spokój i gest wobec niewiernej małżonki wzbudził podziw tysięcy internautów.

Co czuje mężczyzna, który był wielokrotnie zdradzany i okłamywany przez żonę? Prawdopodobnie Siergiej - bohater tego filmu - nie mógł więcej znosić upokorzeń i w odwecie to on postanowił poniżyć kobietę.

Gdy niewierna małżonka pakowała z domu ostatnie rzeczy, partner postanowił przyśpieszyć jej wyprowadzkę. Zobaczcie, co zrobił z jej walizkami

Stoicki spokój Siergieja i to pożegnanie „tadaaam”, które słyszymy na końcu filmu, sprawiły, że zyskał uznanie wszystkich „dżentelmenów”, którzy także spotkali na swojej drodze „złą kobietę”.

Zemsta po męsku

Wydaje nam się, że Siergiej i tak delikatnie „ukarał” niewierną żonę. Mógł wymyślić coś bardziej złośliwego i upokarzającego.

Tak jak Kyle Boggess, który od jakiegoś czasu podejrzewał swoją dziewczynę o zdradę. Jego przekonania utwierdziły się po tym, jak utworzył fałszywe konto na portalu randkowym. Mężczyzna obmyślił plan zemsty. Aby wzmocnić efekt, zrealizował go w Walentynki. 

Podczas randki wręczył dziewczynie kopertę z dowodami zdrady.Całe zdarzenie sfilmował i wrzucił do sieci. Reakcja dziewczyny – bezcenna.

Radio ZET/SJ

Więcej: