Kanapki jak Angry Birds w McDonald's. Spróbowalibyście? [ZDJĘCIA]

Bułki w McDonald’s były zbyt długo beżowe. Chiński fast food wprowadził na rynek czerwone i zielone hamburgery. Inspiracją do stworzenia takich bułek był film „Angry birds”. 

Burger koloru zielonego składa się z hamburgera wieprzowego, jajka, sałaty, sosu z jalapenos. Czerwona edycja to nic innego, jak burger z kurczakiem. Klienci McDonald’s raczej są zniesmaczeni tym pomysłem. Pojawiły się komentarze, że zielona bułka kojarzy się im z pleśnią, czerwona natomiast z krwią

Spróbowalibyście?

Dziwne pomysły fast foodów

KFC również stworzyła nowy produkt. Od teraz na sklepowych półkach smakosze znajdą lakier, który można lizać. Lakiery smakują jak flagowe kurczaki w panierce z popularnej restauracji. Można je kupić w dwóch odcieniach - pomarańczowym „Hot and Spicy” oraz nude „Original”. Oba kolory mają smak sosu barbecue. Lakiery do paznokci zawierają naturalne, jadalne składniki. 

Firma Burger King miała na rynek wypuścić nowy produkt. Restauracja planowała wprowadzić wspaniałe perfumy, które przypominają grillowane mięso. Miały imitować zapach najpopularniejszej w sieci restauracji kanapki, czyli Whopper Burgera.

Radio ZET/MB 

Więcej: