Mężczyzna po dwóch latach odnalazł swojego ukochanego psa [WIDEO]

2 lata temu mężczyzna rozwiódł się, stracił dom, stał się bezdomny i zamieszkał w samochodzie. Miał też psa, który pomógł mu przetrwać wiele trudnych chwil. W pewnym momencie musiał go jednak oddać. Miał nadzieję, że robi to tylko na chwilę. 

Mężczyzna nie posiadał warunków żeby zadbać o samego siebie, a co dopiero o swego najlepszego przyjaciela Chaosa. Musiał oddać go pod opiekę komuś innemi. Po upływie trzech miesięcy Jose zaczął stawać na nogi, lecz tymczasowy opiekun psa stwierdził, że go po prostu nie odda. Podłamany Jose z wielkim trudem musiał pogodzić się ze stratą swego wiernego kompana.

W środę (11.05) pracownik Hrabstwa Winnebago w South Beloit znalazł psa na swoim podjeździe. Mężczyzna oddał psa z powrotem do schroniska. Czworonóg miał na sobie obrożę z 2014 roku z krajowym numerem identyfikacyjnym.

W czwartkowe popołudnie pracownik schroniska znalazł numer telefonu, który został powiązany z numerem identyfikacyjnym na obroży psa. Momentalnie sięgnął po telefon i zadzwonił do Jose Kolumba. Pracownik poinformował go o tym, że pies jest cały, zdrowy i bezpieczny oraz, że czeka w Winnebago County Animal Services. Jose zamilkł i rozpłakał się… Nie był w stanie w to uwierzyć.

"

Nie mogłem dostać się do schroniska na tyle szybko. Nie mogłem doczekać się tego, kiedy odbiorę mojego Chaosa. Wyszedłem o godzinie 8 rano i miałem półtorej godziny jazdy. Czas mi się dłużył w nieskończoność. Byłem bardzo niespokojny! – opowiedział Jose.

"

Zobaczcie spotkanie dwóch najlepszych przyjaciół – psa Chaosa i jego właściciela Jose Kolumba.

Co czuje opuszczony pies?

A co się dzieje w głowie zwierzaka, kiedy zostaje opuszczony? Znakomicie to przedstawia niezwykle popularny film animowany. Autorem animacji jest singapurska fundacja „Agri-Food & Veterinary Auhority", a film dedykowany jest wszystkim miłośnikom domowych zwierząt.

Zdarzają się na świecie historie podobne do tej powyższej. Można odnaleźć swojego czworonoga po długim czasie. Pies zniknął z rodzinnego domu w Teksasie. Ta strata ogromnie zabolała najmłodszego członka rodziny. Jakaż była radość chłopca, kiedy okazało się, że Kase wrócił cały i zdrowy. Uwaga, ten film wyciska łzy!

Radio ZET/TP

Więcej: